Shozy prádla

Jedním z velice praktických, avšak mnohdy opomíjených doplňků patrových rodinných domů, je shoz prádla Artox.

eshop shoz prádla ArtoxJiž z názvu systému vyplývá i jeho funkce. Jedná se o velice jednoduché zařízení, které slouží k transportu špinavého prádla z vrchních pater domu přímo do prádelny nebo do jiné technické místnosti. Není tedy třeba mít v každém patře koš na špinavé prádlo, ale stačí použité svršky hodit do dvířek na stěně v koupelně, šatně nebo v předsíni a vše najdete pohromadě na jednom místě v dolním patře vašeho domu.

Systém shozu prádla je dobré řešit již při výstavbě domu.

Systém shoz prádla ARTOX nabízí shozy prádla jako jednoduchou kompletní stavebnici určenou k zabudování prakticky do jakéhokoliv typu rodinného domu. V hrubé stavbě se zpravidla řeší ta část systému, kterou je nutno skrýt ve stěnách. Vzhledem k tomu, že se opravdu jedná o nenáročný systém, může být dodavatelem této části jakákoliv instalatérská firma. Dekorativnější prvky systému – dvířka, případně zakončení shozu - se volí až při finalizaci interiérů. Vybírat lez mezi několika modely v dekoru dřeva (buk, dub apod.) nebo v jakékoli barvě RAL či v provedení nerez.

Na základě Vašeho projektu domu Vám naše společnost zdarma zpracuje návrh řešení, cenovou kalkulaci a případně i výčet materiálu pro případnou vlastní montáž.

Napište nám