Rekuperace

Pouze v případě volby kvalitních větracích jednotek a hygienických rozvodů vzduchu získáte ve svém domě nebo bytě to, co od systému větrání s rekuperací tepla očekáváte - to je stálý přísun čerstvého vzduchu. Rozvody vzduchu se na rozdíl od samotné větrací jednotky, zabudovávají již do hrubé stavby a po jejich instalaci již k nim není přístup, případně velmi omezený. Proto je nutné jim věnovat již při instalaci velkou pozornost!

rekuperace tepla ZehnderDíky mnoha patentům jsou rozvody pro rekuperaci vzduchu od firmy Zehnder vysoce snadno čistitelné a hygienické. Bez nadsázky lze říci, že patří k tomu nejlepšímu co dnešní trh nabízí. Rekuperace tepla, vytápění a čistý vzduch - to je vše, co potřebujeme k vytvoření zdravého a energeticky úsporného vnitřního klima. Díky výrobkům Zehnder toho můžete docílit. Nabízíme výrobky vhodné pro každý objekt, ať už se jedná o rodinné domy nebo byt, veřejné nebo komerční oblasti, novostavbu nebo rekonstrukci.

Větrací jednotka s rekuperací tepla, řízené větrání nebo někdy jen rekuperační jednotka - to všechno jsou ty správná slova v případě, že hledáte řešení pro zajištění trvalého přísunu čerstvého vzduchu se zpětným získáváním tepla. Mít čerstvý vzduch v prostorech ve kterých trávíme většinu našeho času je velmi důležitý pro naše zdraví. Naše komfortní větrací systémy Zehnder zajistí rovnoměrnou výměnu vydýchaného vzduchu za čerstvý. Naše produkty představují vhodné řešení pro zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima. Nejvyšší stupeň zařízení pak představuje kompaktní energetická centrála pro vytápění, chlazení, větrání a ohřev vody.

Cenovou kalkulaci pro Váš objekt Vám rádi zdarma připravíme. Kontaktovat nás můžete na naší bezplatné infolince 800 139 076 nebo na emailu: info@newag.cz.

Napište nám