Průmyslové vysavače

Průmyslové a komerční centrální vysavače Newag Industry a Disan

eshop centrální průmyslové vysavače DisanJedním z hlavních důvodů, když si pořizujete centrální vysavač je to, že si chcete vylepšit prostředí, ve kterém bydlíme nebo pracujeme. Své nesporné výhody tato technologie umožňuje také ve sféře komerčních a průmyslových budov a objektů. Zde dochází k ještě výšší úspoře nákladů na úklid, velmi jednoduchá obsluhá, kdy personál přenáší pouze lehkou hadici, snadná údržba a naprosto dokonalé odstranění nečistot, které odchází trubním rozvodem mimo užívané prostory. Ve většině případů se stává využití centrálního vysavače významnou konkurenční výhodu. Prostředí, kde je instalován je prokazatelně čistší a příjemnější pro pobyt uvnitř budovy, kde trávíme stále více času a při skutečnosti, že neustále narůstá procento naší populace, které trpí dýchacími potížemi nebo různými formami alergií, je účinná a efektivní forma úklidu mimořádně důležitá.

Průymslové vysavače Newag IndustryFirma NEWAG s.r.o. nabízí vlastní komerční a průmyslové centrální vysavače Newag Industry a také jsme dovozcem vysavačů Disan. Uplatnění tyto vysavače nacházejí uplatnění v hotelech, administrativních budovách, výrobních provozech, školách a školících center nebo v bytových komplex. Oproti domácích centrálních vysavačů umožňují nepřetržitý provoz a současné vysávání více osob najednou.

Princip a technologie průmyslového centrálního vysavače

Princip je podobný jako u centrálního vysavače pro rodinný dům. Sací agregát se umísťuje nejčastějí do nejnižšího podlaží, ideálně do technické místnosti, případně do jiného prostoru, který by měl být pokud možno ve středu objektu. Od vysavačového agregátu vedeme potrubí k jednotlivým zásuvkám, ze kterých se provádí samotný úklid. Dimenze potrubí se provádí dle počtu uživatelů a s ohledem na vzdálenost jednotlivých míst, která se budou vysávat. Kompletní studii návrhu a cenovou kalkulaci Vám rádi na vyžádání připravíme. Kontaktujte nás telefonicky na infolince 800 139 076, nebo na emailu info@newag.cz.

Napište nám