O nás

Společnost Newag s.r.o.

Firma Newag s.r.o. působí na českém trhu jíž více jak 25 let. Založena byla již v roce 1993 a je výhradním dovozcem centrálních vysavačů Husky. Hlavní aktivitou firmy byl od prvopočátku dovoz centrálních vysavačů značky Husky z Kanady. Jedná se vysavače, které nabízí zcela unikátní záruku 25 let! Čistý domov je základem zdravého bydlení. Je léty ověřeno, že s centrálním vysavačem odstraníte alergeny, prach a roztoče z domácího prostoru efektivněji. 

Centrální vysavače DuovacDíky potřebám zákazníků se naše nabídka výrobků postupně rozšiřovala. Do našeho portfolia jsme přibrali také centrální vysavače Duovac, taktéž od kanadského výrobce Nuera Air. U těchto vysavačů nabízíme také naprosto ojedinělou záruku 25 let na celý přístroj. S centrálními vysavači můžeme stále vysávat maximální silou. Na centrální vysavače se totiž nevztahují nová nařízení omezení EU ohledně maximálního výkonu vysavačů.

Dalším produktem, které naše firma nabízí jsou centrální průmyslové vysavače Disan,ty jsou určené pro velké objekty a průmyslové provozy. Zde ještě více vynikne úspora nákladů na kvalitní úklid, snadná údržba a dokonalé odstranění nečistot. Prostředí, kde je centrální vysavač instalován je prokazatelně čistší a příjemnější pro pobyt uvnitř budovy.

Průymslové vysavače Newag IndustryOd roku 2017 již nabízíme i vlastní technické řešení centrálních vysavačů pro průmyslové objekty pod označením Newag Industry. Vysavače Newag Pro Modular jsou navrženy tak, aby zabíraly co možná nejméně prostoru a zákazník si mohl určit konfiguraci systému. Možnosti instalace separátorů a motorů jsou vyhotoveny ve dvou provedeních a to nad sebou či vedle sebe. U varianty nad sebou může být instalovano i více motorů a jejich výkon tím lze dodatečně rozšiřovat. Pro maximální úsporu místa lze umístit i motor nad separátor prachu.

Shozy prádla ArtoxDalší nabídkou našich produktů jsou shozy prádla Artox, které přímo vyrábíme. Jedná se o jednoduché a praktické zařízení sloužící k transportu prádla z obytné části domu do prádelny či jiné technické místnosti. Shozy prádla jsou určeny především pro využití v rodinných domech a penzionech.

Rekuperace tepla ZehnderNově jsme rozšířili nabídku o výrobky Zehnder, které nabízí rekuperace tepla, vytápění a čistého vzduchu - prostě vše, co neustále potřebujete k vytvoření komfortního, zdravého a energeticky úsporného vnitřního klimatu. Tímto Vás zveme do nově otevřené Husky & Zehnder Akademie, kde najdete širokou ukázku našich výrobků.

V současné době má společnost Newag pobočky v Praze, Brně, Hradci Králové a nově otevřené školící a obchodní centrum ve Vestci u Prahy. V ostatních regionech máme rozsáhlou síť partnerských společností, které jsou odborně proškolené a dodržují veškeré zásady správné instalace centrálních vysavačů.

Napište nám