Centrální vysavače Husky

Centrální vysavače Husky vycházejí z jednoduchého principu - všechen vzduch, který se při vysávání nasaje, včetně nečistot a alergenů se odvede trubním rozvodem ven, mimo obytné prostory. Na rozdíl od bytových či robotických vysavačů se po přefiltrování nasátý vzduch nevrací zpět do obytné místnosti, ale vyfoukne se mimo dům. Díky tomu je možné zajisit 100% filtraci. Vysavačová centrální jednotka je umístěna nejčastěji v technické místnosti, nebo v garáži, takže jí při vysávání téměř neslyšíte.

Hlavní předností centrálního vysavače Husky je tedy 100% účinnost vysávání, kdy veškerý nasátý vzduch s nečistotami odejde po přefiltrování mimo dům. Mezi další přednosti patří snadná manipulace s lehkou a ohebnou hadicí, ticho při vysávání a dlouhá životnost - Husky nabízí unikátní záruku 25 let. Musíme také zmínit vysoký výkon, protože s centrálním vysavačem můžete stále vysávat na maximální výkon. Na centrální vysavač se nevztahuje nařízení EU ohledně úpravy maximální výkonu vysavače. U HUSKY navíc nabízíme možnost přímého vysávání vody a čištění koberců a čalounění.

Chcete si prohlédnout naše produkty?

Veškeré výrobky Husky, od centrálních vysavačů, přes instalační materiál, doplňky, vysavačové sady, nástavce a hubice, hadice a další produkty si můžete objednat v našem novém eshopu na www.centralni-vysavace-husky.cz. Případně si můžete stáhnout katalog zde: www.centralni-vysavace-husky.cz/katalogy

Myslíme na životní prostředí

Naše systémy centrálního vysávání od společnosti Husky se skládají převážně z recyklovaného hliníku a oceli, což jsou dva nejvíce recyklované materiály na světě a nezatěžujeme tak životní prostředí. Výrobky Husky mají nižší environmentální dopad tím, že chytře využívají méně energie a jsou ze snadno recyklovatelných materiálů. Udržitelný rozvoj se týká uspokojování dnešních potřeb, aniž by byly ohroženy potřeby budoucích generací.

Napište nám