Centrální vysavač Duovac

Centrální vysavače Duovac mají oproti klasickým a robotickým vysavačům mnoho výhod. Tou hlavní je, že již nevíří vysátý prach zpět v místnosti, ale odvede ho trubním rozvodem mimo obytný prostor. Po přefiltrování ho tak již nevrací zpět do místnosti, oproti klasickým a robotickým vysavačům, které ho sice přefiltrují, ale následně tento přefiltrovaný vzudch vyfouknout zpět do obytného prostoru. Můžete tedy říct, že centrální vysavač oproti klasickým má stoprocentní filtraci. To velmi ulehčí život nejen alergikům, ale zlepší životní prostředí všem obyvatelům domácnosti. Systémy centrálního vysávání Duovac jsou navíc velmi kvalitní, což dokazuje jejich spolehlivost a nadstandardní záruka 25 let.

Hlavní přednosti centrálního vysavače Duovac je, jak již bylo zmíněno, stoprocentní účinnost při vysávání, kdy se veškerý nasátý vzduch včetně alergenů a roztočů, je následně po přefiltrování odveden mimo dům. K tomu si připočtěte snadnou obsluhu s lehkou hadicí, ticho při vysávání, vysoký výkon (nevztahují se na něj nařízení EU ohledně omezení max výkonu) a dlouhá životnost, což dokazuje zcela unikátní záruka 25 let.

Chcete si prohlédnout naše produkty?

Naše výrobky Duovac, jako jsou centrální vysavačové jednotky, instalační materiál doplňky, hadice, nástavce a hubice pro vysáván a jiné produkty si můžete objednat v našem eshopu na www.centralni-vysavace-duovac.cz, nebo si můžete stáhnout katalog produktů zde: www.centralni-vysavace-duovac.cz/katalogy

Šetrné k životnímu prostředí

Při nákupu centrálního vysavače je důležité myslet i na to, jaký bude celkový dopad na životní prostředí. Představíme Vám důvody, proč si vybrat právě značku Duovac. Při jejich výrobě využíváme méně energie a všechny modely jsou vyráběné z plně recyklovatelných materiálů - jsou vyrobené z recyklované oceli a hliníku, dvou nejvíce recyklovatelných materiálů na světě. Při recyklaci těchto dvou materiálů se využívá o 95% méně energie, než v případě výroby z nových materiálů. Tím se dosáhně výrazného snížení emise skleníkových plynů. Oba materiály, tedy ocel a hliník lze navíc opětovně recyklovat.

Napište nám