Průmyslové vysavače

Oproti domácím centrálním vysavačům umožňují průmyslové a komerční fungovat v nepřetržitém provozu a navíc je možné, aby současně vysávalo více uživatelů najednou. To je potřeba např. v hotelech, nebo dalších komerčních objektech. S využitím průmyslového vysavače získáte ale mnohem více - mezi hlavní výhody patří snížení provozních nákladů, jsou tiché, bezúdržbové a životnost je díky tífázovým motorům delší, než u jednofázových centrálních vysavačů, které jsou standardně na trhu.

Pokud využijete centrální vysavač v komerčních budových, výrazně tak zlepšíte prostředí, ve kterém pracujete. Uvnitř budov totiž trávíme stále více času a jelikož stále narůstá procento naší populace, které začíná trpět dýchacími potížemi a alergiemi, je tato účinná a velmi efektivní forma úklidu mimořádně důležitá. Naše komerční a průmyslové centrální vysavače Newag Industry nacházejí uplatnění ve velkých administrativních budovách, hotelech, výrobních halách, školách atd. Lze je využít i v bytových komplexech.

Princip komerčního vysavače je obdobný jako u "klasických" centrálních vysavačů - tedy, že veškerý nasátý vzduch odvádíme trubním rozvodem mimo užívané prostory. Jakmile dojde k přefiltrování nasátého vzduchu, vyfoukne se mimo objekt..

Průmyslová vysavačová jednotka Newag Industry se umísťuje ideálně do nejnižšího podlaží budovy. Od vysavačové jednotky je vedeno potrubí k jednotlivým zásuvkám, ze kterých se pak provádí samotný úklid. Kalkulaci a kompletní studii návrhu Vám rádi na vyžádání provedeme.

Napište nám