Centrální vysavače Hradec Králové

Kontakt

NEWAG Hradec Králové spol. s r.o.
Adresa: Uhelná 1182/3a, Hradec Králové 500 03
Otevírací doba: Po - Čt 8:30-17h, Pá 8:30-15h
Richard Honzovič - jednatel
Uhelná 1182/3a / 500 03 / Hradec Králové
IČ: 02201178

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Newag Hradec Králové s.r.o. jsou ke stažení zde a ochrana osobních údajů zde.

O nás

Vítejte na stránkách společnosti Newag Hradec Králové spol. s r.o.,

která byla založena v roce 2006 jako dodavatel centrálních vysavačů Husky a Duovac v regionu Královehradeckého a Pardubického kraje. Zabýváme se dodávkami kompletních systémů centrálních vysavačů, prodejem, instalací, servisem. Do roku 2013 fungovala společnost jako pobočka mateřské firmy NEWAG s.r.o., od roku 2014 již jako Newag Hradec Králové spol. s r.o. Centrální vysavače Husky - pobočka Hradec Králové.

Mezi naše hlavní aktivity patří projektování centrálních vysavačů. Na základě předaného stavebního projektu připravíme velmi rychle návrh řešení kompletního centrálního vysavače přesně dle požadavků zákazníka. Poradíme a doporučíme nejvhodnější rozmístění zásuvek, zároveň navrhneme optimální trasu pro vedení trubních rozvodů centrálního vysavače, to vše zdarma.

Zpracování cenové nabídky je dalším krokem. Samozřejmě i příprava cenové nabídky je zcela nezávazná a zdarma. Naši zákazníci mají z čeho vybírat. Centrální jednotky Husky a Duovac mají nadstandardní záruku 25 let na vybrané agregáty, navíc poskytujeme prodlouženou záruku 5 let na vysavačové sady zakoupené spolu s agregátem. Můžete si zvolit agregáty Husky s možností vysávání vody, nebo se splachováním do kanalizace s nástřikem vody Aqua Pro.

Jedním z mnoha dalších důvodů, proč se rozhodnout pro nás, jsou naši vlastní instalační technici s bohatými praktickými zkušenostmi. Můžeme ručit za vlastní práci, jsme pojištěni na odpovědnost za škody. Máme také vlastní servisní středisko, kde provádíme odborný záruční i pozáruční servis vysavačů z Hradce Králové a širokého okolí. Na objednávku jsme schopni zavézt originální spotřební materiál, příslušenství až do domu, v případě potřeby zapůjčit i náhradní vysavačovou jednotku v případě nutnosti opravy v servisním středisku. Jsme výjímkou na trhu centrálních vysavačů.

Nově u nás nabízíme rekuperace tepla, vytápění a čistého vzduchu. Vše, co neustále potřebujete k vytvoření komfortního, zdravého energeticky úsporného vnitřního klimatu, naleznete u výrobků Zehnder. Ve svém širokém a přehledném výrobním programu nabízí firma Zehnder vhodné výrobky pro každý objekt, ať už v soukromé, veřejné nebo komerční oblasti, pro novostavbu nebo rekonstrukci. Rovněž v oblasti servisu je firma Zehnder přesně dle svého sloganu „always around you“ svým zákazníkům "vždy nablízku".

Další novinkou na naší pobočce je nabídka sálavých infrapanelů Heatwell. Energeticky úsporné, spolehlivé a komfortní vytápění. Nezabírá prostor, nevíří prach, vysouší zdivo a zabraňuje vzniku plísní. Vhodné pro alergiky.Více na www.infrapanely-hradec.cz.

Naše společnost stále vyhledává nové obchodní partnery na bázi dealerské spolupráce pro prodej a instalaci centrálních vysavačů HUSKY, DUOVAC, DISAN, shozů prádla ARTOX. Ideální profil partnera - stavební, instalatérská či podobná firma, která by ráda rozšířila své aktivity. Oblast Královehradeckého a Pardubického kraje. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 495 521 522. Poskytneme Vám potřebná školení a veškerou podporu.

Náš tým

Jednatel společnosti
Richard Honzovič
Telefon: +420 495 521 522
E-mail: info@newag.cz

Regionální manažeři

Cyril Vinopal
Mobil: +420 602 482 205
E-mail: cyril.vinopal@newag.cz

Nicole Uhlířová
Mobil: +420 777 059 277
E-mail: nicole.uhlirova@newag.cz

Asistentka jednatele
Veronika Novotná
Telefon: +420 495 521 522
Mobil: +420 606 067 907
E-mail: veronika.novotna@newag.cz

Servisní technik
Radek Vorel
Mobil: +420 777 137 784
E-mail: radek.vorel@newag.cz

Napište nám