Centrální vysavače Husky a Duovac, to je záruka 25 let

Plánujete pořízení centrálního vysavače? Vsaďte na renomované výrobky Husky a Duovac. Získáte perfektní výkon, bezkonkurenční záruky a profesionální servis.

Centrální vysavače Husky a Duovac jsou při úklidu velmi efektivní – pevně umístěná sací jednotka odvádí vysávaný vzduch mimo objekt, takže nevíří usazené nečistoty v místnosti. Při úklidu manipulujeme jen s lehkou hadicí, navíc nám s úklidem pomáhá chytré příslušenství

Centrální vysavače Husky a Duovac, to je unikátní záruka 25 let!

Kvalita výrobků je v dnešní době ovlivněna hlavně použitými materiály. Řada výrobců hledá z hlediska výrobních nákladů co možná nejúspornější řešení a tak se často stává, že se příliš šetří na materiálech, ze kterých je ten či onen produkt vyroben. Následkem takovýchto opatření je neustále se zkracující životní cyklus zařízení, do kterých jsme se rozhodli investovat.

Všudypřítomné plasty stále častěji nahrazují kovové prvky a řada z nás se právem ptá: " Kde jsou ty poctivé výrobky, které sloužily dlouhé roky bez jakéhokoliv zásahu servisního technika?"

Naštěstí ještě existují a přesvědčit se o tom mohou zájemci o centrální vysavač. Jedině snad nové centrální vysavače Husky a Duovac mohou dokázat, že kvalita a preciznost se vyplácí. Sací agregáty jsou kovové, mají spolehlivé motory průmyslové kvality s nezávislým chlazením a inteligentní elektroniku. Ta hlídá stroj před poškozením a hlásí všechny potřebné informace o stavu jednotky na displej do rukojeti vysavačové hadice, ve všech světových jazycích včetně češtiny.

Přestože se snažíme klást velký důraz na dlouhou životnost, můžeme stále zákazníkům nabídnout rozumnou cenu a velice jednoduchý důkaz kvality - záruku 25 let na vysavačové jednotky. Záruka na sady příslušenství PREMIUM a DELUXE je také zcela ojedinělá a je platná po dobu 5 let. Pozn.: Platí pouze při zakoupení spolu s vysavačovým agregátem s unikátní zárukou 25 let. V případě zakoupení samotného příslušenství je standardní záruka 2 roky.

Chytré doplňky pro Vaše pohodlí

Silným argumentem pro pořízení centrálního vysavače je kromě jeho síly a účinnosti i maximální míra uživatelského komfortu, kterou poskytuje. V tom mu pomáhá mimo jiné bohatá nabídka chytrých doplňků, se kterými se úklid stane doslova hrou. Skvělým doplňkem je VROOM, hadice o délce 5,5 nebo 7 metrů, která je připravená během tří vteřin a poradí si se suchými nečistotami v kuchyni, předsíni nebo koupelně. Po úklidu se navine do elegantního kompaktního boxu, který je umístěný v kuchyňské lince, šatní skříni nebo na speciálním držáku na stěně či stropu garáže nebo komory.

Každá hospodyňka ocení i štěrbinovou zásuvku umístěnou těsně u podlahy, například v kuchyni nebo v předsíni. Ke štěrbině stačí namést nečistoty, přepnout nohou ovládání a tím aktivovat centrální vysavačovou jednotku, která se o nepořádek vmžiku postará. K centrálním vysavačům Husky může být štěrbina dodána v elegantním a velmi odolném celonerezovém provedení.

Podobně jednoduše pracuje i speciální výsuvná lopatka DraweVac pod pracovní deskou kuchyňské linky. Na lopatku stačí namést drobky třeba z nakrájeného chleba, zaklapnout a úklid je vyřešený - opět se o něj postará centrální vysavač…

Napište nám