Čistý domov na prvním místě

Naše domovy jsou bohužel oblíbeným útočištěm pro prach, roztoče a bakterie, které mohou (nejen) osobám s respiračními onemocněními způsobit vážné zdravotní komplikace. Boj s těmito neviditelnými nepřáteli ale můžete vyhrát vcelku snadno - pořiďte si centrální vysavač HUSKY a DUOVAC s bezkonkurenční 25 letou zárukou. Nikdy to nebylo snadnější.

Centrální vysavače mají mnoho výhod oproti klasickým přenosným či robotickým vysavačům. Vycházejí všechny z jednoduchého principu, jehož důsledkem je čistý a zdravý domov zbavený prachu a alergenů.

Vše pro Vaše zdraví

Centrální vysavač nevíří prach, to je prostě fakt, který nejde zpochybnit. Veškerý nasátý vzduch včetně nečistot, alergenů a roztočů odvádí trubním rozvodem mimo obytné prostory. Po přefiltrování se tento vzduch, na rozdíl od bytových či robotických vysavačů, již nevrací zpět do obytných prostor, ale vyfukuje mimo objekt. Tím je zajištěna 100% filtrace. Nedochází ani k víření dosud nevysátého prachu, jako je tomu u mobilních vysavačů, což ulehčuje život nejen alergikům.

Vysavačová jednotka, neboli vlastní centrální vysavač, je nejčastěji umístěna ve sklepě, garáži, komoře, pod schody, nebo v jiném nebytovém prostoru, takže ji při vysávání ani neslyšíme. Tím se stávají centrální vysavače nejzdravějšími vysavači pro váš domov.

Vše pro Vaše pohodlí

Úklid s centrálním vysavačem není jen maximálně účinný, ale i nesmírně pohodlný. Například díky systému Hadice ve zdi. Ty jsou skryté v trubním rozvodu a uživatel si na úklid vytahuje jen potřebnou délku (až 15 metrů). Po skončení vysávání stačí odjistit pojistku a hadice se skryje v trubním rozvodu. Snadněji už to nejde… V každé domácnosti ocení také novinku VROOM CENTRAL 9215 CE, 5,5 metru dlouhou hadici pro rychlý úklid suchých nečistot, která se po dokončení své práce skryje v elegantním boxu v kuchyňské lince či šatní skříni. Jako třešnička na dortu pak fungují například štěrbinové zásuvky, které je možné dodat i v odolném a elegantním celonerezovém provedení. Přesně v duchu značky HUSKY…

Záruka 25 let

Centrální vysavač HUSKY a DUOVAC vám přitom bude sloužit dlouhé roky. Odolná konstrukce průmyslových motorů totiž umožnila poskytnout zákazníkům bezkonkurenční 25 letou záruku na celý přístroj. Tedy dobu, za kterou běžná domácnost vystřídá čtyři až pět příručních vysavačů s nepoměrně menším výkonem a komfortem užívání.

Zehnder – vše pro komfortní, zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima

Rekuperace tepla, vytápění a čistý vzduch: vše, co neustále potřebujete k vytvoření komfortního, zdravého a energeticky úsporného vnitřního klima, naleznete u výrobků Zehnder. Ve svém širokém a přehledném výrobním programu nabízí firma Zehnder vhodné výrobky pro každý objekt, ať už v soukromé, veřejné nebo komerční oblasti, pro novostavbu nebo rekonstrukci. Rovněž v oblasti servisu je firma Zehnder přesně dle svého sloganu „always around you“, svým zákazníkům "vždy nablízku".

Větrací jednotka s rekuperací tepla, řízené větrání, rekuperace tepla nebo jen rekuperační jednotka - to vše jsou správná slova, pokud hledáte řešení pro zajištění trvalého a vyrovnaného přísunu čerstvého vzduchu se zpětným získáváním tepla a dalšími přínosy a možnostmi, které dokáží v širokém rozsahu vyhovět nejrůznějším požadavkům a nárokům.

Čerstvý vzduch ve vnitřních prostorech, v nichž strávíme více než 70 % času, je nezbytný pro naše zdraví. Komfortní větrací systémy Zehnder zajišťují rovnoměrnou výměnu znečištěného a vydýchaného vzduchu za čerstvý. Nejvyšší stupeň zařízení představuje kompaktní energetická centrála pro vytápění, chlazení, větrání a ohřev vody.

Napište nám