Centrální vysavače jsou sami o sobě skvělými pomocníky

Naše silné centrální vysavače Husky a Duovac zbaví vaši domácnost prachu, alergenů a dalších nečistot. Přefiltrovaný vzduch se odvádí z domu pryč a při vysávání díky tomu nedochází v místnostech k víření prachu usazeného na záclonách čistý domovči nábytku, což ocení nejen alergici. To jsou centrální vysavače pro Váš čistý domov. Srdcem centrálního vysavače Husky je sací jednotka poháněná průmyslovým motorem, který poskytuje sací výkon kolem 600 airwattů. S místnostmi je vysavač propojen trubním rozvodem skrytým ve zdi, při úklidu uživatel manipuluje jen s lehkými hadicemi. Sací jednotka se umisťuje do garáže, či technické místnosti.

Unikátní záruka 25 let

Výrobce centrálních vysavačů Husky a Duovac klade u svých produktů velký důraz na kvalitu použitých materiálů, motorů a dlouhou životnost. Proto si můžeme dovolit nabídnout zcela unikátní záruku 25 let na všechny centrální vysavače s bypass technologií nezávislého chlazení silného průmyslového motoru. Bypass technologieZaáruka 25 let zaručuje, že motor se nepřehřívá ani při dlouhodobém chodu. Naše centrální vysavače nejsou spotřebním materiálem, jsou investicí, která vám bude sloužit dlouhá léta.

Antibakteriální filtry SILPURE s příměsí stříbra

Centrální vysavače Husky a Duovac jsou vybaveny zdokonaleným filtračním systémem, který obsahuje permanentním filtr s obsahem patentované přírodní látky SILPURE, která zabrání růstu bakterií na jeho povrchu. SILPURE je nová generace antibakteriální úpravy, která využívá přirozené antibakteriální síly stříbra k zastavení růstu bakterií a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach. Stříbro je přirozený nepřítel bakterií - SILPURE je pro Husky a Duovac vysavače zdravé a ekologické řešení.

Pohodlný úklid

Naše centrální vysavače nedbají jen na výkon, ale i na vaše pohodlí. Systém centrálního vysávání je možné doplnit o celou řadu chytrých doplňků, které Vám usnadní úklid. Jedná se například o systémem Hadice skryté ve zdi. Na vysávání stačí vysunout hadici (délka až 15 metrů) z trubního rozvodu, po dokončení úklidu odjistíme pojistku a hadice se sama skryje zpět. Nemusíme ji nikam přenášet, ani chránit proti poškození. Dalším doplňkem s možností dodatečné montáže, je hadice VROOM, která je skryta například ve skříňce kuchyňské linky, šatní skříně či připevněna na stropním držáku. Vroom je připravený během 3 vteřin a poradí si se suchými nečistotami v dosahu až 7 metrů. V nabídce je i menší varianta VROOM s délkou elastické hadice 5,5 metru. V kuchyni určitě oceníte lopatku Drawer Vac, na kterou stačí namést drobky, zaklapnout a tím sepnout sací jednotku. A kdyby nečistoty spadly na zem, poradí si s nimi štěrbinová zásuvka Magic Sweep, kterou je možné dodat i v odolném a elegantním nerezovém provedení - přesně v duchu značky Husky. Na chytré příslušenství, včetně hadic se vztahuje nadstandardní záruka v délce 5 let.

Suché i mokré sání s vysavačem Husky

Odolnost centrálních vysavačů Husky dokládá i mimořádná možnost přímého sání mokrých nečistot. Vybrané modely Husky mají motory speciálně uzpůsobeny k mokrému úklidu, takže při vysávání není potřebné přiřazovat do oběhu externí separátory, jak je tomu běžné u konkurenčních výrobců. Další možností jsou agregáty s automatickým splachováním nečistot přímo do kanalizace. Jedná se o řadu vysavaču H2O Pro.

Napište nám