Centrální vysavače

eshop centrální vysavače HuskyUž vás nebaví vdechovat prach s alergeny a trápit se s neúčinnými a hlučnými vysavači? Pořiďte si centrální vysavač Husky nebo Duovac, který odvede veškerý nasátý vzduch mimo obytné prostory a vyfoukne ho mimo dům. Majitelé rodinných domů, kteří nejsou příliš obeznámeni s problematikou centrálních vysavačů, často netuší, jaké výhody s centrálním vysavačem získají. Největší výhodou je čisté prostředí, kdy se díky systému centrálního vysávání všechny nasáté nečistoty odvedou trubním rozvodem mimo obytné místnosti a skončí v zásobníku vysavače, který je umístěný nejčastěji v technické místnosti, garáži atp.. Tento přefiltrovaný vzduch je navíc následně vyfouknut mimo dům. Tím je zajištěna 100% filtrace, protože se dále nevíří, jak tomu je u klasických nebo robotických vysavačů, zpět v místnosti. K tomu si přidejte snadnou manipulaci s lehkou a pružnou hadicí, tichý provoz a celou řadu praktických doplňků, nástavců, štěrbinových zásuvek a je zřejmé, že pořízení centrálního vysávače patří k tomu nejlepšímu, co pro váš čistý domov můžete udělat. Navíc pro vybrané modely Husky a Duovac získáte zcela unikátní záruku 25 let!

eshop centrální vysavače DuovacVšechny naše centrální vysavače Husky a Duovac lze doplnit o různé sady příslušenství, nástavce pro každý typ povrchu, rotační kartáče, hubice různé šířky a délky, vypínačové hadice s ovládáním v rukojeti, teleskopické trubice apod. To vše podle vašich individuálních potřeb, ale se všemi přednostmi centrálního vysávání: pohodlí a minimum námahy s lehkou hadicí, vysoký sací výkon, tichý provoz a hlavně interiér bez alergenů.

Uvažujete o systému centrálního vysávání a chcete získat přesnou cenovou kalkulaci? Rádi Vám jí připravíme. Stačí nám zaslat na email info@newag.cz půdorys objektu a my Vám zdarma a nezávázně připravíme cenovou nabídku.

Centrální vysavač Husky se vody nebojí

To, že je centrální vysavač výkonnější, odolnější a snadněji se s ním vysává než s ostatními typy vysavačů, je všeobecně známo. Méně známé ovšem je, že existují centrální vysavače, které pracují v mokrém režimu. Tuto možnost nabízí centrální vysavače Husky, které umí pracovat i v „mokrém“ provozu. Díky tomu při vysávání není potřebné přiřazovat do oběhu externí separátory, jak je tomu běžné u jiných výrobců. Po naplnění odpadní nádoby dojde díky instalovanému plováku, který hlídá hladinu vody, k přerušení sání a je nutné nádobu s vodou vyprázdnit. Při úklidu můžete využít celé řady úklidových technik včetně stírání vody z hladkých podlah pomocí gumové stěrky. Vysavače si tak hravě poradí s úklidem kolem bazénů, v saunách, koupelnách či v garážích a jako nedocenitelný pomocník prokáže své kvality při případné havárii vody, kdy rychlým úklidem eliminuje škody na majetku.

Nejpokročilejší centrální vysavač od firmy Husky jde ještě dál. Poradí si s prachem, vodou a navíc je bezúdržbový. Vysavače Husky řady H2O si automaticky dávkují vodu, kterou zvlhčují prach a nečistoty nasávané při samotném úklidu. Ve vodotěsné nádobě vysávací jednotky hlídají množství vody smíchané s prachem elektrody, který při naplnění nádoby přístroj vypnou. Obsah se pak během několika vteřin automaticky odvede přes zpětnou klapku přímo do kanalizace. Ihned poté začne zařízení automaticky znovu vysávat. Tím odpadá jakákoliv další práce spojená s vynášením obsahu nádoby. Celý systém si samozřejmě zachovává základní vlastnosti bezhlučného vysávání, nevíření prachu, snadné manipulace a velmi vysokého výkonu. Největší předností tohoto systému je absence filtrů nebo filtračních sáčků, čímž je garantován stálý výkon po celou dobu vysávání. Úklidové možnosti centrálních vysavačů řady H2O je možné navíc rozšířit o systém Aqua Pro. Díky tomu je možné umývat podlahy, šamponovat koberce a sedací soupravy, interiéry aut atp..

Napište nám