Ukázková videa našich produktů

Proč centrální vysavač Husky?

Podívejte se na odpověď v našem novém videu.

 

Jak fungují centrální vysavače
Doplňky k centrálním vysavačům, hadice ve zdi, štěrbinová zásuvka, Vroom a další...

 

Montáž centrálního vysavače
Instalace klasické vysavačové zásuvky, štěrbinové zásuvky do zádveří a kuchyňské linky, hadice ve zdi a vysavačové zásuvky na půdě

 

Hadice ve zdi
Hadice ve zdi - Hide-A-Hose pro centrální vysavače Husky a Duovac. Hadici centrálního vysavače už nemusíte přenášet od zásuvky k zásuvce, ale jednoduše si jí vytáhnete ze zásuvky ve zdi.

 

Spot by Vroom
Skvělý doplňěk k centrálním vysavačům Husky. Ideální pro všechny prostory, kde je potřeba rychlý úklid, jako jsou kychyně, zádveří, chodby, dílny a koupelny. Nevyžaduje složitou instalaci. Patentovaný systém, který urychlí a usnadní Váš úklid. Kartáč na prach je schován uvnitř zásuvky. K dodání v bílém a černém provedení. Po vytažení, je hadice dlouhá až 4,5m.

 

Vroom - samonavíjecí hadice
Nový Vroom pro Centrální vysavače Husky. V novém designu, vhodný pro instalace do skříněk a nově dokonce i na strop do garáže, kde slouží k pohodlnému úklidu vozu.

 

Štěrbinový nástavec flexibilní 65 cm
Vynikající pro úklid nepřístupných míst za nábytkem, mezi matracemi, ale hlavně při úklidu automobilů v místech mezi sedačkami a prahy, kam se s jiným nástavcem prakticky nedostanete.

 

Podlahová otočná hubice s kartáči
Speciální vysavačová hubice, která je uzpůsobená k vysávání nejen větších hladkých podlahových ploch, ale díky kloubu umožňuje i pohodlný úklid v rozích a méně přístupných místech v domácnosti.

 

Hubice se sametkami na sedací soupravy
Ideální k vysávání chlupů, vlasů a drobků z veškerého čalouněného nábytku včetně potahů na mikrobázi, nebo z kůže Alcantra.

 

Rotující nástavec
Ideální na sedací soupravy, matrace, vnitřky automobilů, koberce s vysokým chlupem atp. Rotační nástavec je vynikající pomocník k odstraňování chlupů a drobků, které je jinak potřeba několikráte přejet jinou hubicí, než se uvolní z vysávaného povrchu.

 

Papírový přídavný sáček
Tento sáček se navléká na stálý filtr, umístěný na sacím koši. Vynikajícím způsobem filtruje jemný prach a navíc napomáhá jeho snadnému opadávání z filtru a podporuje samočistící efekt. Pokud nedojde k jeho mechanickému poškození, tak není potřeba jej měnit při vysypávání nádoby. V případě nutnosti výměny, jej jednoduše stáhnete do nádoby a vynesete s ostatním prachem do odpadu. Stálý filtr pod ním zůstává zcela čistý a kontakt s prachem je při tomto úkonu minimální.  

 

Dust Mop - hubice na citlivé podlahy
Podlahová hubice na dřevěné podlahy a vícevrstvé lamelové podlahy s bavlněným "mopovým" kartáčem. Měkká část je odnímatelná s možností vyprání v pračce.

 

Centra Mop - hubice s mikropotahem
Speciální hubice na hladké dřevěné podlahy. Velmi jemně a šetrně ošetřuje citlivé dřevěné podlahy. Výměnný potah vysavačové hubice na principu mikrobáze stírá za současného odsávání účinně prach. Výměna náhradního potahu je rychlá - je upevněn pomocí suchého zipu. Barva hubice šedá, potah modrý.

 

Webs B Gone - dlouhá lehká tyč pro nepřístupná místa
Dlouhá a lehká dvoudílná tyč (1,8m), která je ideální pro úklid konzolí, trámů, rohů místností a jiných špatně dostupných míst. Lze je připojit na všechny typy hadic centrálních vysavačů. Pomocí otočného kloubu si nastavíte vhodný úhel kartáče, nebo jiného nástavce a pohodlně můžete uklízet místa rovnou ze země.

 

Teleskopická tyč s ergonomickou pojistkou
Teleskopická tyč celonerezová s ergonomickou pojistkou. Komfortní telekopická tyč, plynule nastavitelná, s pojistkou proti vypadnutí. Je kompatibilní pouze s hadicí Husky s BL pojistkou. Upozornění: není možné použít s hadicí bez BL (button lock) pojistky!

Instalační videa

Montáž přívodu potrubí k centrálnímu vysavači

 

Montáž ABB zásuvky centrálního vysavače

 

Montáž přívodu potrubí pro štěrbinovou zásuvku do kuchyně

 

Montáž potrubí centrálního vysavače - přechod přes překážku na podlaze

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag spol. s r.o.
Vestecká 104
Zlatníky - Hodkovice
252 41

Tel.:261 221 528
Fax.:241 403 581
E-mail.:info@newag.cz
Web.:www.newag.cz

Facebook Youtube