Aktuality

Akvizice značky CVS BEAM od Electroluxu

Akvizice značky CVS BEAM od Electroluxu

Dovolujeme si s potěšením oznámit, že společnost Nuera inc. , vlastník a výrobce centrálních vysavačů Husky a Duovac, získala dne 7.8.2018 do portfolia firem I společnost Beam Electrolux, a tím se stala  největším výrobcem centrálních vysavačů na světě! Níže přikládáme oficiální překlad dopisu od prezidenta společnosti Nuera Air.

Nuera Air, divize společnosti Nuera Inc., s potěšením oznamuje akvizici značky centrálních vysavačových systémů BEAM od Electroluxu.

Společnost Nuera Air vyrábí centrální vysavačové systémy Duovac a Husky, dvě značky celosvětově uznávané pro svou kvalitu výroby, výkon a trvanlivost již více než 50 let. Společnost Nuera Air vyrábí své výrobky ve svém výrobním závodě v Motrealu - Lavalu v Kanadě a distribuuje je po celém světě.

Společnost BEAM byla již více než 60 let uznávána jako celosvětová značka # 1. Její silná distribuční síť, známost značky a specializovaní zaměstnanci jsou velkým přínosem pro dokončení pokrytí trhu a produktového portfolia společnosti Nuera Air.

"Akvizice BEAM je odrazovým můstkem vývoje firmy Nuera Air, a to zejména pro budoucí strategii stát se světovým lídrem v oblasti centrálních vysavačových systémů. Spojením se značkou BEAM bude společnost Nuera Air schopna vytvářet nové kategorie kombinací portfolia obou značek. Společnosti Nuera Air a BEAM budou zaměřeny na uvedení nových produktů na trh, které lépe vyhoví potřebám spotřebitelů a povedou k nárůstu zájmu o centrální vysavačové systémy po celém světě "uvedl Frederick Paquette, prezident společnosti Nuera Air.

"Jsme nesmírně hrdí na to, že přivítáme klíčové a odborné zaměstnance týmu BEAM do rodiny Nuera Air. Tato nová organizace bude mít vedoucí znalosti a zkušenosti v oblasti centrálních vysavačových systémů a dovolí nám soustředit naše úsilí na zvýšení povědomí o výrobcích u našich spotřebitelů, jakož i na propagaci výhod centrálních vysavačových systémů v domácnosti, "dodal Frederick Paquette.

Narozeninová akce

K výročí 25 let firmy Newag v ČR jsme si pro Vás připravili agregát Husky Cyklon EVO v limitované edici 2018, ke kterému získáte nejen narozeninovou slevu 25%, ale také vysavačovou sadu Premium 9,1m. 

Akce platí do 15.9.2018 nebo do vyprodání zásob.

Starý za nový

Starý za nový

Naházejte Váš dosluhující centrální vysavač do šrotu! My Vám za něj dáme 5000,- Kč jako dotaci na nákup nového centrálního vysavače Husky se zárukou 25 let!

Výměna starého za nový se týká jakéhokoliv vysavače Husky se zárukou 25 let, včetně právě probíhající akce. Tzn. pokud je vysavačový agregát v akci, můžete nyní získat cenové zvýhodněné více jak 18 tisíc korun (tj. 40%) s naší VÁNOČNÍ AKCÍ.

 

U Husky nabízíme výkupní bonus 5000,- Kč za Váš stávající centrální vysavač jakékoliv značky, ať už se jedná o vysavače značky Husky, Duovac, Drainvac, Rehau, Duovac, Globovac, Beam, Allegro, Electrolux atd., funkční nebo i zcela nefunkční.

Více informací ohledně možnosti výměny Vašeho centrálního vysavače v rámci akce "starý za nový" na infolince 800 139 076.

Omluva od společnosti SMART-VAC s.r.o.

Omluva od společnosti SMART-VAC s.r.o.

Oznamujeme, že jsme na základě rozsudků Městského soudu v Praze, č.j. 32 Cm 127/2010-372 a Vrchního soudu v Praze, č.j. 3 Cmo 415/2014-397, obdrželi dne 23.9.2015 omluvu od společnosti SMART-VAC s.r.o. tohoto znění. 

Omlouváme se společnosti NEWAG spol. s r.o., IČ 492 43624, se sídlem Zlatníky, Hodkovice, Vestecká 104, PSČ: 252 41, která je výhradním distributorem centrálních vysavačů Husky, Duovac a Disan za nepravdivé a klamavé údaje o výrobcích jí distribuovaných, zejména za nepravdivé údaje o pracích filtrech, které dle uveřejněného článku degradují centrální vysavač na úroveň přenosného vysavače, za údaje, které mohly v čtenářích vyvolat dojem, že filtry používané ve vysavačích distribuovaných společností NEWAG spol. s r.o. mohou být nebezpečné pro alergiky, a za neobjektivní srovnání účinnosti zachycování částic filtry, včetně nepravdivého srovnání údržby filtrů.

Spor se týkal hlavně propagované bezúdržbové filtrace Goretex ve vysavačích značky Electrolux a dalších  vyjádření firmy Smart-vac. Zaslanou omluvu si můžete prohlédnout zde. Celý rozsudek Vrchního soudu v Praze, č.j. 3 Cmo 415/2014-397 ze dne 18.6.2015 je k nahlédnutí zde a rozsudek Městského soudu je pak k nahlédnutí zde.

 

   

eBook Čistý domov

Otevření Husky & Zehnder Akademie

Nové obchodní, školící a předváděcí centrum Husky & Zehnder Akademie

Husky & Zehnder Akademie je výjimečná množstvím nainstalovaných výrobků a systémů, zahrnující funkční systém komfortního větrání s rekuperací tepla s mimořádnou prezentací hygienických rozvodů vzduchu a designových mřížek, prvotřídních větracích jednotek a doplňujícího příslušenství. Jsou zde k vidění další produkty z nabídky firmy Zehnder jako designové koupelnové a bytové radiátory vč. nejnovějších high tech elektrických radiátorů a funkční ukázkou ventilátorů.Věříme, že Vás zaujme prezentace stále více žádaných stropních sálavých systémů pro vytápění a chlazení vč. sádrokartonových topných a chladicích stropů.

V neposlední řadě Vám rádi představíme centrální vysavače Husky, které jsou zde prezentovány vybranými jednotkami s unikátní 25 letou zárukou a nechybí zde ani oblíbený systém pro pohodlný úklid - hadice pro vysávání, skrytá ve zdi.

Průzkum spokojenosti zákazníků

Průzkum spokojenosti zákazníků

Rádi bychom vás seznámili s výsledky průzkumu spokojenosti zákazníků s centrálním vysavačem Husky a Duovac. Oslovili jsme více jak 600 stávajících zákazníků, využívajících naše výrobky. Výsledky průzkumu naše společnost využije k dalšímu zlepšování služeb.

Průzkum byl realizován přes službu Ref.io, což je moderní služba, která zákazníkům umožňuje hodnotit konkrétní produkt, nebo službu. Ref.io díky takto získané zpětné vazbě vytváří výjimečné statistiky spokojenosti, které si můžete prohlédnout na přiložených grafech.

 

Na plný výkon!

Na plný výkon!

S centrálními vysavači Husky můžeme stále vysávat maximální silou. Na Centrální vysavače Husky se totiž nevztahují omezení EU. Když máte požadovaný výkon ve vysavačové hubici, nemusíte přejíždět koberec několikrát, abyste úspěšně vysáli všechny nečistoty a prach. Výkonné centrální vysavače Husky Vám ušetří práci a čas, který můžete věnovat příjemnějším věcem, než vysávání. Ušetříte logicky i elektrickou energii, protože vysavač nebude muset běžet tak dlouho. Navíc Husky mají jako jediné na trhu záruku 25 let!!

Směrnice o omezení spotřeby vysavačů

Vážení zákazníci,
                       
vzhledem k tomu, že se množí dotazy na novou směrnici EU, která od 1. září 2014 zakazuje výrobu a dovoz vysavačů se spotřebou větší než 1600W, dovolujeme si Vás informovat, že mimo jiné centrální vysavače, jsou z toho omezení vyjmuty. Přikládáme i výtah z této směrnice, která se vztahuje k této problematice (zde a zde). Případně je celá k dispozici na stránkách EU.

Věříme, že Vás tato informace uklidnila a zároveň pro Vás bude dalším důvodem pro pořízení silného centrálního vysavače Husky, nebo Duovac.

Tým Newag

Nové produkty pro Váš čistý domov

Nové produkty pro Váš čistý domov

Rádi bychom vás informovali, že došlo k rozšíření sortimentu o nové produkty. Jedná se o doplňky, které dávají další možnosti  pro zlepšení čistého prostředí Vašeho domova spolu s centrálními vysavači.

Prvním z těchto doplňků je Raycop - první UV-C antibakteriální vysavač určený k čištění postelí a čalouněného nábytku, který zároveň zabíjí 99,9% bakterií jedinečným systémem čištění.
http://www.centralni-vysavace-husky.cz/produkty/raycop-smart/Druhým produktem je HOBOT-168 - robotický čistič oken a skel.
http://www.centralni-vysavace-husky.cz/produkty/hobot/

Oba produkty již naleznete v našem eshopu, kde jsou i podrobnější informace k těmto výrobkům.

NEWAG je partnerem Asociace dodavatelů montovaných domů

Centrální vysavače HUSKY partnerem Asociace dodavatelů montovaných domů pro rok 2014.

S radostí si vám dovolujeme oznámit, že jsme se stali s centrálními vysavači Husky výhradním partnerem Asociace dodavatelů montovaných domů.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) sdružuje výrobce montovaných objektů bytové a občanské vybavenosti na bázi dřeva. Základním úkolem ADMD je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality (DNK). DNK zajišťuje technickou kvalitativní úroveň montovaných staveb na bázi dřeva formou nepovinné certifikace, která má přísnější požadavky na výrobce resp. montáž staveb, než certifikace zákonná. Tato certifikace je velmi důležitá a slouží jako nástroj pro zkultivování trhu s dřevostavbami. Vytváří tlak na dodavatele dřevostaveb sdružených v ADMD neustále zlepšovat parametry staveb a zvyšovat kvalitu ve prospěch zákazníka.

Firmy sdružené v ADMD se chtějí výrazně odlišit od těch výrobců, kteří nejsou schopni dodržovat technické parametry ovlivňující kvalitu dřevostaveb a jejich životnost, proto certifikaci dle DNK podléhají pouze firmy sdružené v ADMD.

Nová sekce - videa

Spuštěna nová sekce - ukázková videa

Připravili jsme pro Vás nová videa našich produktů, které budeme postupně doplňovat a Vy tak máte jedinečnou šanci si před zakoupením podrobně prohlédnout nejen jak výrobek vypadá, ale také jak se používá. Vide jsou k dispozici zde

 

SHOZY PRÁDLA ARTOX a soutěž „VÝROBEK ROKU 2012“

SHOZY PRÁDLA ARTOX: Vyhlášení soutěže „VÝROBEK ROKU 2012“, který pořádala Česká stavební akademie Praha pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva dopravy.Hodnotící porota se skládala z opravdu velkých osobností působící a ovlivňující současné stavebnictví a má za úkol každý rok vyhodnotit a vybrat výrobky, které v daném roce daly nějaký přínos do oboru stavebnictví a architektury. Tato komise udělila shozu prádla ARTOX čestné uznání. Dále shoz prádla ARTOX získal hlavní ocenění v hlasování veřejnosti. Více informací o výrobku Artox na www.artox.cz

Novoroční set HUSKY Cyklon

Novoroční set Husky Cyklon
Novoroční nabídka, která vás potěší na dlouhá léta

Centrální vysavač Husky Cyklon CYK-165I-EU-H + kvalitní sada PAK-NEW-PRE-30 za zvýhodněnou cenu 17995,- bez DPH. Ušetříte celkem 2695,- Kč

Novoroční set obsahuje následující:

Centrální vysavač Husky Cyklon CYK-165I-EU-H

Centrální vysavačová jednotka s doživotní zárukou. Celokovové tělo vysavače s výkonným průmyslovým motorem a samočistícím antibakteriálním filtrem SILPURE. Vhodná pro domy a byty s podlahovou plochou do 380m2.

  • Doživotní záruka – výjimečná mezi centrálními vysavači
  • Průmyslový motor Domel s Bypass technologií
  • Filtr s ochranou SILPURE  je nová generace antibakteriální úpravy, která využívá přirozené antibakteriální síly stříbra k zastavení růstu bakterií a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach

Sada příslušenství PAK-NEW-PRE-30 s hadicí 9,1m s vypínáním v rukojeti

Velmi kvalitní sada příslušenství s hadicí s vypínačem v rukojeti bez pojistky.Sada obsahuje nejpoužívanější nástavcei pro vysávání koberců a hladkých podlah. Součástí je taška na doplňky a držák teleskopické tyče.

  • Záruka 5 let
  • Sací hubice, kombinovaná, s výsuvnými kartáčky a sada nástavců
  • Vysavačová hadice 9.1m s ergonomicým držadlem a teleskopická tyč (obě bez pojistky

Novoroční nabídka platí do vyprodání zásob. Celková cena bez DPH a bez slevy 20.690,-. Ušetříte 2695,-Kč.

Více informací a objednávky zde

NOVINKA Vroom 9215 CE a Spot by Vroom

NOVINKA Vroom 9215 CE

Vroom Central 18” s hadicí dlouhou 5,5m byl navržen pro evropský trh. Velikost výrobku byla upravena tak, aby se vešel do každé skříňky kuchyňské linky. U modelu 9220 s delší hadicí bylo nutné u některých skříněk vyříznout částečně zadní desku. Vroom 18” lze též instalovat na stropním držáku NEW-061K a NEW-064K, které jsou dodávány včetně montážní desky NEW-063. Vhodný do kuchyňské linky, šatní skříně, do garáže, koupelny atp.

 

Jsme výhradní dovozce tohoto výrobku, k zakoupení pouze u nás. Objednávat můžete zde.

 

NOVÝ Spot by Vroom

Spot by Vroom v bile barvě s prodlouženou hadicí na 4,5m. Nahrazuje předcházející model. Díky většímu dosahu hadice je využití tohoto skvělého doplňku centrálních vysavače mnohem širší a take efektivnější. Dá se používat v kuchyni, v koupelnách, v předsíni a zádveří domů atp. Hadice je vždy po ruce a po skončení úklidu se sama vtáhne podtlakem vysavače zpět do trubního rozvodu. (pozn. trubka ve stěně pro uložení hadice musí být dlouhá minimálně 120cm)

Objednávat nový Spot by Vroom můžete zde.

Zároveň s uvedením této novinky byla snížena cena Spoty by Vroom s délkou hadice 3m. Aktuálně skladem posledních několik kusů v černé barvě za cenu 2990,- bez DPH. Objednat si ho můžete zde.

 

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag spol. s r.o.
Vestecká 104
Zlatníky - Hodkovice
252 41

Tel.:261 221 528
Fax.:241 403 581
E-mail.:info@newag.cz
Web.:www.newag.cz

Facebook Youtube