Aktuality

AKCE ZÁŘÍ / ŘÍJEN

V nové akci nabízíme centrální vysavač Husky Cyklon2 se sadou příslušenství Premium 9,1m ZDARMA + celonerezová štěrbinová zásuvka Magic Sweep ZDARMA a uštřete až 8550,- Kč s DPH!

Dále nabízíme centrální vysavače s možností mokrého vysávání Husky Pro 100 a Pro 200 s celonerezovou štěrbinovou zásuvkou Magic Sweep ZDARMA.

 

Akce platí do 15.10. nebo do vyprodání zásob.

Omluva od společnosti SMART-VAC s.r.o.

Omluva od společnosti SMART-VAC s.r.o.

Oznamujeme, že jsme na základě rozsudků Městského soudu v Praze, č.j. 32 Cm 127/2010-372 a Vrchního soudu v Praze, č.j. 3 Cmo 415/2014-397, obdrželi dne 23.9.2015 omluvu od společnosti SMART-VAC s.r.o. tohoto znění. 

Omlouváme se společnosti NEWAG spol. s r.o., IČ 492 43624, se sídlem Zlatníky, Hodkovice, Vestecká 104, PSČ: 252 41, která je výhradním distributorem centrálních vysavačů Husky, Duovac a Disan za nepravdivé a klamavé údaje o výrobcích jí distribuovaných, zejména za nepravdivé údaje o pracích filtrech, které dle uveřejněného článku degradují centrální vysavač na úroveň přenosného vysavače, za údaje, které mohly v čtenářích vyvolat dojem, že filtry používané ve vysavačích distribuovaných společností NEWAG spol. s r.o. mohou být nebezpečné pro alergiky, a za neobjektivní srovnání účinnosti zachycování částic filtry, včetně nepravdivého srovnání údržby filtrů.

Spor se týkal hlavně propagované bezúdržbové filtrace Goretex ve vysavačích značky Electrolux a dalších  vyjádření firmy Smart-vac. Zaslanou omluvu si můžete prohlédnout zde. Celý rozsudek Vrchního soudu v Praze, č.j. 3 Cmo 415/2014-397 ze dne 18.6.2015 je k nahlédnutí zde a rozsudek Městského soudu je pak k nahlédnutí zde.

 

   

eBook Čistý domov

Otevření Husky & Zehnder Akademie

Nové obchodní, školící a předváděcí centrum Husky & Zehnder Akademie

Husky & Zehnder Akademie je výjimečná množstvím nainstalovaných výrobků a systémů, zahrnující funkční systém komfortního větrání s rekuperací tepla s mimořádnou prezentací hygienických rozvodů vzduchu a designových mřížek, prvotřídních větracích jednotek a doplňujícího příslušenství. Jsou zde k vidění další produkty z nabídky firmy Zehnder jako designové koupelnové a bytové radiátory vč. nejnovějších high tech elektrických radiátorů a funkční ukázkou ventilátorů.Věříme, že Vás zaujme prezentace stále více žádaných stropních sálavých systémů pro vytápění a chlazení vč. sádrokartonových topných a chladicích stropů.

V neposlední řadě Vám rádi představíme centrální vysavače Husky, které jsou zde prezentovány vybranými jednotkami s unikátní 25 letou zárukou a nechybí zde ani oblíbený systém pro pohodlný úklid - hadice pro vysávání, skrytá ve zdi.

Průzkum spokojenosti zákazníků

Průzkum spokojenosti zákazníků

Rádi bychom vás seznámili s výsledky průzkumu spokojenosti zákazníků s centrálním vysavačem Husky a Duovac. Oslovili jsme více jak 600 stávajících zákazníků, využívajících naše výrobky. Výsledky průzkumu naše společnost využije k dalšímu zlepšování služeb.

Průzkum byl realizován přes službu Ref.io, což je moderní služba, která zákazníkům umožňuje hodnotit konkrétní produkt, nebo službu. Ref.io díky takto získané zpětné vazbě vytváří výjimečné statistiky spokojenosti, které si můžete prohlédnout na přiložených grafech.

 

Na plný výkon!

Na plný výkon!

S centrálními vysavači Husky můžeme stále vysávat maximální silou. Na Centrální vysavače Husky se totiž nevztahují omezení EU. Když máte požadovaný výkon ve vysavačové hubici, nemusíte přejíždět koberec několikrát, abyste úspěšně vysáli všechny nečistoty a prach. Výkonné centrální vysavače Husky Vám ušetří práci a čas, který můžete věnovat příjemnějším věcem, než vysávání. Ušetříte logicky i elektrickou energii, protože vysavač nebude muset běžet tak dlouho. Navíc Husky mají jako jediné na trhu záruku 25 let!!

Směrnice o omezení spotřeby vysavačů

Vážení zákazníci,
                       
vzhledem k tomu, že se množí dotazy na novou směrnici EU, která od 1. září 2014 zakazuje výrobu a dovoz vysavačů se spotřebou větší než 1600W, dovolujeme si Vás informovat, že mimo jiné centrální vysavače, jsou z toho omezení vyjmuty. Přikládáme i výtah z této směrnice, která se vztahuje k této problematice (zde a zde). Případně je celá k dispozici na stránkách EU.

Věříme, že Vás tato informace uklidnila a zároveň pro Vás bude dalším důvodem pro pořízení silného centrálního vysavače Husky, nebo Duovac.

Tým Newag

Nové produkty pro Váš čistý domov

Nové produkty pro Váš čistý domov

Rádi bychom vás informovali, že došlo k rozšíření sortimentu o nové produkty. Jedná se o doplňky, které dávají další možnosti  pro zlepšení čistého prostředí Vašeho domova spolu s centrálními vysavači.

Prvním z těchto doplňků je Raycop - první UV-C antibakteriální vysavač určený k čištění postelí a čalouněného nábytku, který zároveň zabíjí 99,9% bakterií jedinečným systémem čištění.
http://www.centralni-vysavace-husky.cz/produkty/raycop-smart/Druhým produktem je HOBOT-168 - robotický čistič oken a skel.
http://www.centralni-vysavace-husky.cz/produkty/hobot/

Oba produkty již naleznete v našem eshopu, kde jsou i podrobnější informace k těmto výrobkům.

NEWAG je partnerem Asociace dodavatelů montovaných domů

Centrální vysavače HUSKY partnerem Asociace dodavatelů montovaných domů pro rok 2014.

S radostí si vám dovolujeme oznámit, že jsme se stali s centrálními vysavači Husky výhradním partnerem Asociace dodavatelů montovaných domů.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) sdružuje výrobce montovaných objektů bytové a občanské vybavenosti na bázi dřeva. Základním úkolem ADMD je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality (DNK). DNK zajišťuje technickou kvalitativní úroveň montovaných staveb na bázi dřeva formou nepovinné certifikace, která má přísnější požadavky na výrobce resp. montáž staveb, než certifikace zákonná. Tato certifikace je velmi důležitá a slouží jako nástroj pro zkultivování trhu s dřevostavbami. Vytváří tlak na dodavatele dřevostaveb sdružených v ADMD neustále zlepšovat parametry staveb a zvyšovat kvalitu ve prospěch zákazníka.

Firmy sdružené v ADMD se chtějí výrazně odlišit od těch výrobců, kteří nejsou schopni dodržovat technické parametry ovlivňující kvalitu dřevostaveb a jejich životnost, proto certifikaci dle DNK podléhají pouze firmy sdružené v ADMD.

Nová sekce - videa

Spuštěna nová sekce - ukázková videa

Připravili jsme pro Vás nová videa našich produktů, které budeme postupně doplňovat a Vy tak máte jedinečnou šanci si před zakoupením podrobně prohlédnout nejen jak výrobek vypadá, ale také jak se používá. Vide jsou k dispozici zde

 

Mezinárodní stavební veletrh IBF 2013

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na Mezinárodní stavební veletrh IBF 2013, který se koná ve dnech 23.-27. 4. 2013. Náš stánek naleznete v pavilónu F, číslo stánku 16. Těšíme se na Vaši návštěvu!

SHOZY PRÁDLA ARTOX a soutěž „VÝROBEK ROKU 2012“

SHOZY PRÁDLA ARTOX: Vyhlášení soutěže „VÝROBEK ROKU 2012“, který pořádala Česká stavební akademie Praha pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva dopravy.Hodnotící porota se skládala z opravdu velkých osobností působící a ovlivňující současné stavebnictví a má za úkol každý rok vyhodnotit a vybrat výrobky, které v daném roce daly nějaký přínos do oboru stavebnictví a architektury. Tato komise udělila shozu prádla ARTOX čestné uznání. Dále shoz prádla ARTOX získal hlavní ocenění v hlasování veřejnosti. Více informací o výrobku Artox na www.artox.cz

celonerezová štěrbina ZDARMA

Dovolujeme si Vás informovat o nově probíhající akci "celonerezová štěrbina ZDARMA“.
Při nákupu centrálního vysavače HUSKY. nebo DUOVAC ( s doživotní zárukou ) + Sady PREMIUM získáte celonerezovou štěrbinu Magic Sweep ZDARMA!

Dřevostavby 2013

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vám poděkovali za návštěvu našeho stánku na veletrhu DŘEVĚNÝCH STAVEB, který proběl 21.-24.2.2013 v Praze. Velmi si vážíme Vašich dotazů i poptávek a zároveň nás těší projevená důvěra v kvalitu našich výrobků a služeb.

Pokud máte další otázky, na které jste se nestihli zeptat, pište nám na info@husky.cz nebo volejte na infolinku 800 139 076. Těšíme se na další spolupráci s Vámi.  

Novoroční set HUSKY Cyklon

Novoroční set Husky Cyklon
Novoroční nabídka, která vás potěší na dlouhá léta

Centrální vysavač Husky Cyklon CYK-165I-EU-H + kvalitní sada PAK-NEW-PRE-30 za zvýhodněnou cenu 17995,- bez DPH. Ušetříte celkem 2695,- Kč

Novoroční set obsahuje následující:

Centrální vysavač Husky Cyklon CYK-165I-EU-H

Centrální vysavačová jednotka s doživotní zárukou. Celokovové tělo vysavače s výkonným průmyslovým motorem a samočistícím antibakteriálním filtrem SILPURE. Vhodná pro domy a byty s podlahovou plochou do 380m2.

  • Doživotní záruka – výjimečná mezi centrálními vysavači
  • Průmyslový motor Domel s Bypass technologií
  • Filtr s ochranou SILPURE  je nová generace antibakteriální úpravy, která využívá přirozené antibakteriální síly stříbra k zastavení růstu bakterií a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach

Sada příslušenství PAK-NEW-PRE-30 s hadicí 9,1m s vypínáním v rukojeti

Velmi kvalitní sada příslušenství s hadicí s vypínačem v rukojeti bez pojistky.Sada obsahuje nejpoužívanější nástavcei pro vysávání koberců a hladkých podlah. Součástí je taška na doplňky a držák teleskopické tyče.

  • Záruka 5 let
  • Sací hubice, kombinovaná, s výsuvnými kartáčky a sada nástavců
  • Vysavačová hadice 9.1m s ergonomicým držadlem a teleskopická tyč (obě bez pojistky

Novoroční nabídka platí do vyprodání zásob. Celková cena bez DPH a bez slevy 20.690,-. Ušetříte 2695,-Kč.

Více informací a objednávky zde

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag spol. s r.o.
Vestecká 104
Zlatníky - Hodkovice
252 41

Tel.:261 221 528
Fax.:241 403 581
E-mail.:info@newag.cz
Web.:www.newag.cz

Facebook Youtube