Naši partneři

 

   

Společnost Zehnder Group Deutschland GmbH patří ke švýcarské skupině Zehnder Group AG, která má na evropském trhu vedoucí postavení v oboru radiátorů a která se etablovala na jednoho z vedoucích dodavatelů komfortních systémů větrání s rekuperací tepla. Společnost Zehnder nabízí energeticky účinná řešení pro komfortní a zdravé vnitřní klima: Od designových radiátorů až ke kompaktní energetické centrále, od systémů komfortního větrání prostoru až ke stropním sálavým panelům pro vytápění a chlazení.

 


ABB je přední světová společnost poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. ABB má 150 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích.
Společnost dodává projekty na rodinné domy - v nabídce je přes 1100 projektových řešení. Řešení pro každý pozemek a poradenství zdarma.

CENTRAL GROUP má dlouhodobě více než třetinový podíl na trhu nového bydlení v Praze. Za 20 let svého působení firma dokončila 130 rezidenčních lokalit a prodala více než 10.000 nových bytů, domů a parcel. CENTRAL GROUP je jednoznačně největším rezidenčním developerem a investorem v České republice.

Společnost EUROLINE BOHEMIA s.r.o. vznikla v roce 1998 a postupně se vypracovala mezi největší dodavatele projektů rodinných domů v ČR. V současné době má společnost více jak 36 regionálních prodejců s plošným pokrytím celé republiky. EUROLINE BOHEMIA  dodává typové projekty rodinných domů.

Společnost Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. byla založena v roce 1999 pod názvem Agentura NÁŠ DŮM s.r.o. se zaměřením především na propagaci, nabídku a prodej projektů rodinných domů. Součástí je i vydavatelská činnost se zaměřením na katalogy projektů rodinných domů. 

Bezpečnostní dveře NEXT pro Váš byt, dům. ... úpravy, designu a velkého množství dostupných barev zaručuje, že si u naší společnosti vybere opravdu každý.

Nuera Air navrhuje, vyrábí a distribuuje řady centrálních vysavačových systémů. Její nabídku tvoří dvě renomované značky Duovac a HUSKY. Jedná se o mezinárodně uznávané výrobky s více než 40ti letou tradicí. Důraz klade na kvalitu výroby, výkon a životnost vyrábněných agregátů.

Provozuje koupelnové studio - obklady, dlažba, sanitární keramika, vany, sprchové kouty. 3D návrhy a realizace koupelen. pro oblast Ústí nad Orlicí.

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag spol. s r.o.
Vestecká 104
Zlatníky - Hodkovice
252 41

Tel.:261 221 528
Fax.:241 403 581
E-mail.:info@newag.cz
Web.:www.newag.cz

Facebook Youtube