Vítejte na stránkách společnosti Newag,

Sídlokterá byla založena již v roce 1993. Hlavní aktivitou firmy byl od prvopočátku dovoz centrálních vysavačů značky Husky a Duovac z Kanady. Díky potřebám zákazníků se nabídka výrobků postupně rozšířila i na centrální průmyslové vysavače značky Disan (pro velké objekty a průmyslové provozy). Nově jsme rozšířili nabídku o výrobky Zehnder, které nabízí rekuperace tepla, vytápění a čistý vzduch - prostě vše, co neustále potřebujete k vytvoření komfortního, zdravého a energeticky úsporného vnitřního klima. Tímto Vás zveme do nově otevřené Husky & Zehnder Akademie, kde najdete širokou ukázku naších výrobků.   

V současné době má společnost Newag pobočky v Praze, Brně, Hradci Králové a nově otevřené školící a obchodní centrum ve Vestci u Prahy. V ostatních regionech máme rozsáhlou síť partnerských společností, které jsou odborně proškolené a dodržují veškeré zásady správné instalace centrálních vysavačů.

Centrální vysavače Husky a Duovac

Centrální vysavače mají mnoho výhod oproti klasickým přenosným či robotickým  vysavačům. Vycházejí všechny z jednoduchého principu, jehož důsledkem je čistý a zdravý domov zbavený prachu a alergenů.

Centrální vysavač nevíří prach, to je prostě fakt, který nejde zpochybnit. Veškerý nasátý vzduch včetně nečistot, alergenů a roztočů odvádí trubním rozvodem mimo obytné prostory. Po přefiltrování se tento vzduch, na rozdíl od bytových či robotických vysavačů, již nevrací zpět do obytných prostor, ale vyfukuje mimo objekt. Tím je zajištěna 100% filtrace. Nedochází ani k víření dosud nevysátého prachu, jako je tomu u mobilních vysavačů, což ulehčuje život nejen alergikům.

Navíc pouze u centrálních vysavačů Husky a Duovac dostane naprosto vyjímečnou záruku 25 let na celý přístroj. Žádný jiný výrobce centrálních vysavačů Vám nenabídne takhle unikátní záruku!

Komerční a průmyslové centrální vysavače Disan

Komerční centrální vysavače Disan nacházejí uplatnění ve větších budovách, jako jsou např. hotely, administrativní objekty, výrobní provozy, školy a školící centra nebo multifunkční a bytové komplexy. Na rozdíl od domácích centrálních vysavačů umožňují nepřetržitý provoz a současné vysávání více osob najednou. V neposlední řadě komerční centrální vysavače šetří svým uživatelům provozní náklady a poskytují konkurenční výhodu.

Optimální řešení pro komfortní, zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima - to je Zehnder

Rekuperace tepla, vytápění a čistý vzduch: vše, co neustále potřebujete k vytvoření komfortního, zdravého a energeticky úsporného vnitřního klima, naleznete u výrobků Zehnder. Ve svém širokém a přehledném výrobním programu nabízí firma Zehnder vhodné výrobky pro každý objekt, ať už v soukromé, veřejné nebo komerční oblasti, pro novostavbu nebo rekonstrukci. Rovněž v oblasti servisu je firma Zehnder přesně dle svého sloganu „always around you“, svým zákazníkům "vždy nablízku".

Shoz prádla Artox

Samostatnou kapitolou jsou aktivity spojené s výrobou a distribucí shozů prádla Artox, jakožto velmi dynamicky se rozvíjející odvětví výbavy rodinných domů, které již začlenili do svých nabídek všichni atorizovaní prodejci v rámci ČR a SR a v současnosti jsou zaváděny i na dalších zahraničních trzích. Tento výrobek je technicky dotažen k dokonalosti a svým zpracováním, provedením v nerezové oceli, široké škále variant doplňků a hlavně snadnou instalací bez použití řezání či broušení jednotlivých komponentů, prakticky nemá na trhu v Evropě obdoby.

Virtuální prohlídka

Děkujeme Vám, že jste navštívili naše stránky a věříme, že Vaši důvěru nezklameme, pokud se rozhodnete pro některý z námi nabízených produktů.

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag spol. s r.o.
Vestecká 104
Zlatníky - Hodkovice
252 41

Tel.:261 221 528
Fax.:241 403 581
E-mail.:info@newag.cz
Web.:www.newag.cz

Facebook Youtube