Napsali nám

 

Dušan Sedláček, ředitel Gumex, spol. s r.o.

S vysavači Whisper jsem opravdu spokojen. Naše nová budova je dlouhá více než 40m a díky nim jsme schopni ji udržovat čistou.
Stejný vysavač mám i doma (jeden na dvě patra) a jeho výkon je vynikající.
Ve starém firemní areálu jsme měli vysavač jiné značky, ale již po krátkém čase jeho výkon poklesl.Takže Husky je dobrá volba.J.Vácha, Příbram
Vlastním centrální vysavač Husky pro mokré i suché sání G260 již 11let a jsem s ním velmi spokojen. Jednou mi dokonce možnost vysávání vody pomohla rychle vyřešit vodu vytékající z prasklé hadičky přívodu vody pod umývadlem v 1. patře mého domu. Voda protekla do rána stropem a kapala na dřevěnou podlahu v přízemí. Pomocí stěrky na vodu jsem všechnu vodu z podlahy vysál a zabránil jejímu trvalému poškození. Jsem rád, že jsem se tehdá rozhodnul pro tento model centrálního vysavače.

Jiří Drábek, Praha
Je tu super. Neskladujeme ve skříni plný vysavač  prachu a roztočů. Nemusíme třikrát do roka shánět nové pytle. Nepotřebujeme kupovat filtry s vůni, aby přetloukly zápach vyfukovaného vzduchu. Nemáme otlučené schody z věčného tahání vysavače nahoru a dolů. A ani pes už při uklízení neprchá v panické hrůze před hlukem.  

Radek Duben
Centrální vysavač je samozřejmě věc praktická a šikovná. Bez odborné pokládky rozvodů a následného servisu by však odvedl práci pouze poloviční. Technici firmy NEWAG s.r.o. umí řešit i nestandardní situace a vhodně improvizovat při nečekaných komplikacích. A HLAVNĚ pružně a ochotně reagují i v případě nutnosti servisu. Ať už se jedná o elektrickým zkratem spálený motor, nebo balíčkem ponožek ucpané potrubí, jsou schopní si poradit a problém vyřešit. Tímto jim děkuji.

Zita K., Východní Čechy
Centrální vysavač HUSKY si pořídili moji rodiče do rodinného domu již před 12ti lety a vždy fungoval bezvadně. Když došlo na mé osamostatnění a stěhování do bytu v panelovém domě, logicky vyvstala i otázka, jak zde naložím s úklidem. Jelikož v mém bytě není, ve srovnání s rodinným domem, dostatek úložného a odkladného prostoru, s ohledem na koberce ve většině místností a s přihlédnutím k mému dlouhodobému zdravotnímu stavu (alergie, astma), byla volba jasná. Zaměstnanci firmy NEWAG s.r.o. mi vyšli absolutně vstříc a s profesionalitou jím vlastní vyřešili i tak nestandardní situaci, jako je umístění jednotky CV na balkoně panelového domu. Díky nim tedy mohu i nyní prohlásit, že nadále uklízím s minimálním hlukem, vysokým efektem a hlavně bezprašně.


Jiřina S., Litomyšl
Po přečtení předchozích příspěvků nemohu jinak, než také reagovat. Pro mě znamená domácnost rodinný domek po rekonstrukci, plovoucí podlahy, tři děti, kočka a dva psi, tj. neustálý nepořádek. Úklid si bez kvalitního vybavení představit nedokážu a volbu centrálního vysavače považuji za svoji životní výhru. Využívám ho každý den, různé koncovky a nástavce si nemohu vynachválit. Výborný nápad je i zásuvka na venkovní terase a možnost úklidu auta před garáží je pro už mě i manžela samozřejmostí.

B.S., Praha - Západ
Naše rodina používá centrální vysavač Husky s naprostou samozřejmostí. Vždy si ale uvědomíme, jak nám usnadňuje práci, když vyjedeme na zimní dovolenou do Francie a musíme apartmán uklízet klasickým přenosným vysavačem. Začíná to hledáním zásuvky na elektriku, pokračuje hlukem, který je doprovázený zápachem z spáleného prachu až po závěrečné "nacpání" celého přístroje včetně hadice a trubky zpátky do skříně. Jsem ráda, že doma již máme tento problém vyřešen.  

Veronika Havránková  
Jsem každodenní uživatelkou centrálního vysavače Husky a musím uznat, že i když vysávání zůstává nutností, díky němu se tato činnost stala pro mě neotravující, jak tomu bývalo v minulosti.     
Pravdou je, že ve většině případů strůjcem koupě CV jsou ženy, neboť jsme to hlavně my, kterým byla tato činnost předurčena a zároveň umíme posoudit, co nám ten praktický život dokáže usnadnit. S nadsázkou bych řekla : „Řekni mi, zda máš doma CV a já ti řeknu, jaký jsi člověk!“. Jenom když si vzpomenu na to vytahování , tahání a následné uklízení toho „krámu“, nemluvě o jeho  klasickém převrácení na prahu a na schodech. To, že nepoužívám tak nepopulární prachovku  a všechno odsaji z povrchu  pomocí různých nástavců, ani nemluvě. A mimochodem, výměnu prachového sáčku už jsem asi rok neřešila. Zní to možná moc přehnaně, ale jsem jednoduše nadšená !
Jediný můj problém je někdy stočení hadice, takže ji prostě nestočím a hodím ji jen tak do komory anebo zapojím partnera (který už ví, že nemůžu umět všechno). Stačí si vzpomenout na umísťování  vysavače  někam do skříně a s tím spojené omlácení všeho v okolí…

J. Hanuš, Radotín
Milé moudré dámy (i pánové), nezbývá mi, než doporučit a navíc jedna neméně podstatná věc – fa Newag vás svým přístupem ujistí o tom, že Vy jste její klient a nic není problém. 

 

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag spol. s r.o.
Vestecká 104
Zlatníky - Hodkovice
252 41

Tel.:261 221 528
Fax.:241 403 581
E-mail.:info@newag.cz
Web.:www.newag.cz

Facebook Youtube