Matrix – centrální vysavač za bezkonkurenčně nejnižší cenu

Matrix se schová všude 
Vysavač je opravdu kompaktní, tělo sací jednotky má pouze 50 x 60 x 28 centimetrů, takže se bez problémů schová v kuchyňské lince nebo například v koupelně. Použitelnost centrálních vysavačů tak získává další rozměr. Jejich výhod si mohou užívat i majitelé bytů. Právě v menších bytech snad ještě více vyniknou plusy centrálního vysavače. Ve stísněném prostoru nemusíme manipulovat s mobilní jednotkou a vyhýbat se nábytku. Ale především – při vysávání nedochází k víření prachu po místnosti jako při používání klasických příručních vysavačů a to ocení nejen všichni alergici. Centrální umístění jednotky navíc zaručuje během úklidu akustickou pohodu.  

Malý, ale bez kompromisů 
Vysavač Matrix je malý pouze svými rozměry, nikoliv mírou uživatelského komfortu, kterou poskytuje. Je tedy samozřejmě kombinovatelný s chytrými doplňky, které společnost Newag dodává. 
Například s kuchyňskou lopatkou Drawer Vac. Tu stačí vysunout zpod pracovní desky kuchyňské linky a namést na ní třeba drobky z chleba. Pak už jen zaklapnout a nepořádek vtáhne sací jednotka. O úklid je tedy postaráno. Stejně jednoduše fungují i štěrbiny Vacpan v soklech kuchyňských linek, které se aktivují pohodlně nohou. Stačí ke štěrbině namést nečistoty z podlahy a o úklid se opět během vteřiny postará sací jednotka. Společnost Newag poskytuje na příslušenství nadstandardní záruku trvající 5 let. 

Dokonalá filtrace zajištěna 
Filtraci vzduchu zajišťují antibakteriální sáčky o dostatečném objemu 11 litrů. Sací výkon jednotky vysavače Matrix je 582 Airwattů a její hlučnost dosahuje hodnoty pouhých 59 dB. Optimální je zajistit k centrálnímu vysavači externí výfuk přefiltrovaného vzduchu. Sací potrubí je možné připojit na levou nebo pravou stranu těla sací jednotky, takže nehrozí žádné komplikace při montáži v prostorově omezených podmínkách.
 
Centrálek Matrix je nyní v akci s hadicí Elegance 9,1m s ovládáním v rukojeti, teleskopem, univerzální hubicí pro snadný úklid, automatickou lopatkou VacPan bílé barvy a instalační sadou včetně potrubí a kolen pro snadnou montáž*

Akční cena celého paketu je: 14.990,- Kč s DPH

* součástí kompletního paketu zde:

  • Centrální vysavač pro byty Matrix
  • Vypínačová hadice Elegance 9,1m BIG-30-GV
  • Štěrbinová zásuvka VAC PAN bílá ACC-16-1
  • Teleskopická tyč chromová G-005
  • Sací hubice s výsuvnými kartáčky a ochranou gumou (kov/plast) G-002
  • Propojovací sada Connection kit NEW-020 pro štěrbinovou zásuvku Vac Pan
  • Instalační sada KIT-NEW-1-ABB (1 vysavačová zásuvka, 6m potrubí, kolena, odbočky, lepidlo atd.)
  • Návod na instalaci
 
Matrix  kuchyňská štěrbina  Drawervac

Přejít k seznamu článků

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag spol. s r.o.
Vestecká 104
Zlatníky - Hodkovice
252 41

Tel.:261 221 528
Fax.:241 403 581
E-mail.:info@newag.cz
Web.:www.newag.cz

Facebook Youtube