Centrální vysavače Husky a Duovac – pro Váš čistý domov

Moderní člověk je vystaven řadě negativních vlivů, které oslabují jeho imunitní systém. Kdo si chce zachovat zdravý životní styl, měl by tyto faktory co nejvíce eliminovat ze svého života. S alergeny, prachem a plísněmi to bude snadné – velmi účinně nám pomůže centrální vysavač. 

Rozlučte se s prachem 
Jeho sací jednotka je umístěna například v garáži a se zásuvkami je propojena speciálním potrubím. Spouští se zasunutím hadice do zásuvky a veškerý prach, jemné částice i s alergeny bezezbytku odvede mimo obytné prostory. Vysáté nečistoty jsou přefiltrovány a veškerý vzduch je hnán výfukem na fasádě mimo objekt, takže se nic nevrací zpátky do místnosti a nedochází k nežádoucímu víření ještě nevysátého prachu. 
K jednotkám Husky a Duovac lze navíc zakoupit chytré hadice, skryté ve zdi, se kterými už nemusíte přenášet po domě kromě nástavců na vysávání vůbec nic! 

Bypass technologie a doživotní záruka 
Dalším důležitým aspektem je účinnost motorů a filtrů vysavačů. I nejlevnější výrobek v nabídce společnosti Newag,  vysavač Matrix za cenu 11.990,- korun bez daně (5let záruka), dosahuje skvělého výkonu 580 Airwattů. Vysavače Husky a Duovac pak poskytují kolem vzduchový výkon od 500 - 1050 Airwattů. Jejich motory navíc využívají takzvanou bypass technologii, tedy přívod chladícího vzduchu k jednotce z nezávislého okruhu. Tím je eliminováno přehřátí a poškození sací jednotky. I díky tomu mohla být na sací jednotky zavedena unikátní doživotní záruka. 

Vysoká účinnost filtrů
Filtraci vysátého vzduchu zajišťují samočistící filtry, které fungují s účinností až 97,5 %. Zachytí nečistoty o velikosti již od 0,1 mikronu, včetně alergenů, bakterií, poradí si ale i s vlhkostí. 
Speciální řešení uchycení filtru garantuje jeho přesné a bezchybné nasazení na sací koš centrální jednotky. Tím se dostáváme k uživatelské přívětivosti centrálních vysavačů Husky a Duovac.

Přídavný filtr - žádný kontakt s nečistotami 
Zapomeňte na nepříjemnou výměnu sáčků spojenou s vířením prachu. Vysáté nečistoty zachycené filtrem padají na dno odpadní nádoby, kterou stačí vyprázdnit pouze několikrát do roka. Filtry centrálních vysavačů Duovac a Husky neobsahují žádné kovové části, takže se dají bez problémů prát v automatické pračce a to i opakovaně. Navíc na ně lze nasadit přídavný papírový filtr na jemný prach. Stálý filtr pod ním zůstává čistý. 
Přídavný papírový filtr není nutné měnit ani při čištění odpadní nádoby. Případná výměna při jeho poškození je ale velmi jednoduchá – sáček se uvolní z hlavního filtru a nechá spadnout na dno odpadní nádoby, takže je zaručena zcela bezkontaktní manipulace s prachem. Poté se jednoduše nasadí papírový filtr nový, který vydrží měsíce, případně i rok a jeho cena je v řádově stovka korun.. 

Příslušenství pro snadný úklid 
Výrobci centrálních vysavačů Duovac a Husky jsou si vědomi, že prach se nedrží jen v kobercích, ale i v čalouněních, či textiliích. Proto jsou v nabídce příslušenství zahrnuty speciální nástavce, kterými lze odstranit prach a alergeny ze sedacích souprav nebo žaluzií. Pamatováno ale je i na nečistoty z počítačové klávesnice a v nabídce nalezneme dokonce i kartáče pro údržbu kožichů našich čtyřnohých miláčků. To je ovšem jen zlomek z pestré škály příslušenství, zahrnující například box VROOM. Ten je nově vybaven speciálními držáky pro ještě snazší manipulaci s tímto chytrým doplňkem. 
 
hadice ve zdi   spot by vroom  Vroom  Husky Cyklon

Přejít k seznamu článků

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag spol. s r.o.
Vestecká 104
Zlatníky - Hodkovice
252 41

Tel.:261 221 528
Fax.:241 403 581
E-mail.:info@newag.cz
Web.:www.newag.cz

Facebook Youtube